logo webu

Rozpis

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Kolo
Zobrazovat
Strana: 1 2 Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 108 , Stránkovat po:
Datum Soutěž Kolo Domácí Hosté Pozn Detail
29.09.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Kohouti Česká Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
29.09.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
29.09.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
29.09.2019, 17:30 KLM PU - I. Část 1 HC Hlinsko vs HC Světlá nad Sázavou Detail
02.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chrudim Detail
02.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Choceň vs HC Chotěboř Detail
02.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Litomyšl vs HC Hlinsko Detail
02.10.2019, 19:00 KLM PU - I. Část 2 TJ Orli Lanškroun vs HC Světlá nad Sázavou Detail
06.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chrudim vs TJ Orli Lanškroun Detail
06.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
06.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
06.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Světlá nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
09.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Chrudim vs HC Chotěboř Detail
09.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
09.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
09.10.2019, 19:00 KLM PU - I. Část 4 TJ Orli Lanškroun vs HC Litomyšl Detail
13.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chotěboř vs TJ Orli Lanškroun Detail
13.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chrudim Detail
13.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Světlá nad Sázavou vs HC Spartak Choceň Detail
13.10.2019, 17:30 KLM PU - I. Část 5 HC Hlinsko vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
16.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Chotěboř vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
16.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
16.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
16.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
20.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
20.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chrudim Detail
20.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Slovan Moravská Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
20.10.2019, 17:30 KLM PU - I. Část 7 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail
23.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Chrudim vs HC Litomyšl Detail
23.10.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Chotěboř vs HC Světlá nad Sázavou Detail
23.10.2019, 19:00 KLM PU - I. Část 8 TJ Orli Lanškroun vs HC Spartak Choceň Detail
23.10.2019, 19:00 KLM PU - I. Část 8 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Hlinsko Detail
27.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
27.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Litomyšl vs HC Chotěboř Detail
27.10.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Světlá nad Sázavou vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
27.10.2019, 17:30 KLM PU - I. Část 9 HC Hlinsko vs TJ Orli Lanškroun Detail
03.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 10 TJ Orli Lanškroun vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
03.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Spartak Choceň vs HC Chrudim Detail
03.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Litomyšl vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
03.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Světlá nad Sázavou vs HC Hlinsko Detail
06.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chrudim vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
06.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chotěboř vs HC Spartak Choceň Detail
06.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Hlinsko vs HC Litomyšl Detail
06.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Světlá nad Sázavou vs TJ Orli Lanškroun Detail
10.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 12 TJ Orli Lanškroun vs HC Chrudim Detail
10.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chotěboř Detail
10.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Choceň vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
10.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Litomyšl vs HC Světlá nad Sázavou Detail
13.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Chotěboř vs HC Chrudim Detail
13.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Hlinsko vs HC Spartak Choceň Detail
13.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Litomyšl vs TJ Orli Lanškroun Detail
13.11.2019, 19:00 KLM PU - I. Část 13 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
17.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Spartak Choceň vs HC Světlá nad Sázavou Detail
17.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Hlinsko Detail
17.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Chrudim vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
17.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 14 TJ Orli Lanškroun vs HC Chotěboř Detail
20.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Litomyšl vs HC Spartak Choceň Detail
20.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Světlá nad Sázavou vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
20.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Hlinsko vs HC Chrudim Detail
20.11.2019, 19:00 KLM PU - I. Část 15 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chotěboř Detail
24.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Litomyšl Detail
24.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Chrudim vs HC Světlá nad Sázavou Detail
24.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Chotěboř vs HC Hlinsko Detail
24.11.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 16 TJ Orli Lanškroun vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
27.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Spartak Choceň vs TJ Orli Lanškroun Detail
27.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Litomyšl vs HC Chrudim Detail
27.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chotěboř Detail
27.11.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Hlinsko vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
01.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
01.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Chotěboř vs HC Litomyšl Detail
01.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
01.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 18 TJ Orli Lanškroun vs HC Hlinsko Detail
08.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 19 HC Kohouti Česká Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
08.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 19 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
08.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 19 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
08.12.2019, 17:30 KLM PU - I. Část 19 HC Hlinsko vs HC Světlá nad Sázavou Detail
11.12.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 20 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chrudim Detail
11.12.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 20 HC Litomyšl vs HC Hlinsko Detail
11.12.2019, 18:30 KLM PU - I. Část 20 HC Spartak Choceň vs HC Chotěboř Detail
11.12.2019, 19:00 KLM PU - I. Část 20 TJ Orli Lanškroun vs HC Světlá nad Sázavou Detail
15.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 21 HC Světlá nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
15.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 21 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
15.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 21 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
15.12.2019, 17:00 KLM PU - I. Část 21 HC Chrudim vs TJ Orli Lanškroun Detail
05.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 22 TJ Orli Lanškroun vs HC Litomyšl Detail
05.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 22 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
05.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 22 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
05.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 22 HC Chrudim vs HC Chotěboř Detail
12.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 23 HC Světlá nad Sázavou vs HC Spartak Choceň Detail
12.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 23 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chrudim Detail
12.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 23 HC Chotěboř vs TJ Orli Lanškroun Detail
12.01.2020, 17:30 KLM PU - I. Část 23 HC Hlinsko vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
15.01.2020, 18:30 KLM PU - I. Část 24 HC Chotěboř vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
15.01.2020, 18:30 KLM PU - I. Část 24 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
15.01.2020, 18:30 KLM PU - I. Část 24 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
15.01.2020, 18:30 KLM PU - I. Část 24 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
19.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 25 HC Slovan Moravská Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
19.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 25 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chrudim Detail
19.01.2020, 17:00 KLM PU - I. Část 25 HC Litomyšl vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
19.01.2020, 17:30 KLM PU - I. Část 25 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail

1 2

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Archiv článků
  • Články
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • KLM PU - I. Část Z Body
    1. CTR 6 15
    2. MOT 5 12
    3. HLI 5 12
    4. CHR 6 9
    5. CHN 6 9
    6. LTM 5 6
    7. CHT 5 3
    8. SVE 5 3
    9. LAN 5 3
  • 20. 10. 17:00 JAR vs. TRB
    17:00 SVE vs. CHR
    17:00 TUB vs. NME
    17:00 HRO vs. NBY
    17:00 LTM vs. CTR
    17:00 OPO vs. NAC
    17:00 MOT vs. LAN
    17:30 HLI vs. CHT
  • 13. 10. SVE 2:5 CHN
    SEM 2:9 NME
    HLI 4:2 CTR
    JAR 3:1 OPO
    CHT 10:3 LAN
    MOT 4:2 CHR
    HRO 6:1 TRB
    TUB 1:9 NAC
    16. 10. NBY 18:1 SEM
    CTR 3:2 SVE
    NME 2:3 HRO
    CHN 8:4 LTM
    CHR 3:4 HLI
    NAC 3:2 JAR
    CHT 4:7 MOT
    TRB 4:3PP TUB
  • Autor: Petr Lukášek. Kontakt: redakce@regionhokej.info. Kopírování, rozšiřování a použití je možno pouze s uvedením zdroje. Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2019, zpracováno za: 0.039s.