logo webu

Rozpis

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Kolo
Zobrazovat
Strana: 1 Zobrazené záznamy: 1 - 90 z 90 , Stránkovat po:
Datum Soutěž Kolo Domácí Hosté Pozn Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Skuteč Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Kohouti Česká Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Litomyšl vs HC Spartak Choceň Detail
30.09.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 1 HC Hlinsko vs HC Světlá nad Sázavou Detail
30.09.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chrudim vs HC Chotěboř Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Skuteč vs HC Chotěboř Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Světlá nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Choceň vs HC Chrudim Detail
03.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 2 TJ Orli Lanškroun vs HC Hlinsko Detail
03.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 2 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Skuteč Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chotěboř vs HC Spartak Choceň Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Litomyšl vs TJ Orli Lanškroun Detail
07.10.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 3 HC Hlinsko vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
07.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chrudim vs HC Světlá nad Sázavou Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Skuteč vs HC Spartak Choceň Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chotěboř Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Hlinsko Detail
10.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 4 TJ Orli Lanškroun vs HC Chrudim Detail
10.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 4 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Spartak Choceň vs HC Světlá nad Sázavou Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chotěboř vs TJ Orli Lanškroun Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Litomyšl vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
14.10.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 5 HC Hlinsko vs HC Skuteč Detail
14.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chrudim vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Skuteč vs HC Světlá nad Sázavou Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Hlinsko vs HC Litomyšl Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chrudim Detail
17.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 6 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chotěboř Detail
17.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 6 TJ Orli Lanškroun vs HC Spartak Choceň Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Spartak Choceň vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl vs HC Skuteč Detail
21.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Skuteč vs TJ Orli Lanškroun Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Litomyšl vs HC Chrudim Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
24.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 8 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 TJ Orli Lanškroun vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chotěboř vs HC Litomyšl Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Světlá nad Sázavou vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
28.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chrudim vs HC Skuteč Detail
31.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou vs TJ Orli Lanškroun Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Chotěboř vs HC Chrudim Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Světlá nad Sázavou vs HC Hlinsko Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 TJ Orli Lanškroun vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Skuteč vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chotěboř vs HC Skuteč Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Litomyšl vs HC Světlá nad Sázavou Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Choceň vs HC Chotěboř Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chrudim Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Hlinsko Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 TJ Orli Lanškroun vs HC Litomyšl Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Skuteč vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
14.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Spartak Choceň vs HC Skuteč Detail
14.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Chotěboř vs HC Světlá nad Sázavou Detail
14.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Hlinsko vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
14.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Litomyšl vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
16.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Hlinsko vs TJ Orli Lanškroun Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Světlá nad Sázavou vs HC Spartak Choceň Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Litomyšl Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 TJ Orli Lanškroun vs HC Chotěboř Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chrudim Detail
18.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 14 HC Skuteč vs HC Hlinsko Detail
21.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Chotěboř vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
21.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Chrudim vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
21.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Spartak Choceň vs TJ Orli Lanškroun Detail
21.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Světlá nad Sázavou vs HC Skuteč Detail
23.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 13 HC Chrudim vs TJ Orli Lanškroun Detail
25.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 16 TJ Orli Lanškroun vs HC Světlá nad Sázavou Detail
25.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chotěboř Detail
25.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
25.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 16 HC Skuteč vs HC Litomyšl Detail
25.11.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 16 HC Hlinsko vs HC Chrudim Detail
28.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Chotěboř vs HC Hlinsko Detail
28.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Chrudim vs HC Litomyšl Detail
28.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Světlá nad Sázavou vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
28.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 17 HC Spartak Choceň vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
28.11.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 17 TJ Orli Lanškroun vs HC Skuteč Detail
30.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 15 HC Litomyšl vs HC Hlinsko Detail
02.12.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Skuteč vs HC Chrudim Detail
02.12.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Litomyšl vs HC Chotěboř Detail
02.12.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
02.12.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 18 HC Slovan Moravská Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
02.12.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 18 HC Hlinsko vs HC Spartak Choceň Detail

1

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Archiv článků
  • Články
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • KLM PU - I. Část Z Body
    1. CHN 11 24
    2. MOT 10 20
    3. HLI 10 19
    4. CTR 11 18
    5. CHR 11 17
    6. CHT 10 14
    7. SVE 11 14
    8. LTM 11 14
    9. LAN 11 4
  • 13. 11. 18:00 SEM vs. TRB
    18:00 TUB vs. OPO
    18:00 HRO vs. NAC
    18:00 NBY vs. NME
    18:30 CHT vs. CHR
    18:30 HLI vs. CHN
    18:30 LTM vs. LAN
    19:00 MOT vs. CTR
    17. 11. 17:00 OPO vs. JAR
    17:00 LAN vs. CHT
    17:00 NAC vs. TUB
    17:00 CHN vs. SVE
    17:00 TRB vs. HRO
    17:00 CTR vs. HLI
    17:00 NME vs. SEM
    17:00 CHR vs. MOT
  • 10. 11. JAR 4:9 TUB
    LAN 6:7SN CHR
    TRB 5:2 NBY
    CHN 6:4 MOT
    LTM 5:4PP SVE
    NAC 13:2 SEM
    CTR 2:3 CHT
    OPO 2:5 HRO
  • Autor: Petr Lukášek. Kontakt: redakce@regionhokej.info. Kopírování, rozšiřování a použití je možno pouze s uvedením zdroje. Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2019, zpracováno za: 0.036s.